fbpx
Katarzyna Moryc

Cześć, na tej stronie znajdziesz próbkę mojej twórczości, tym razem ze zdecydowanie większym naciskiem na treści niebędące bajkowierszykami (choć i te się pojawią). 😉

Jako copywriter potrafię pisać praktycznie o wszystkim, choć są tematy, które przychodzą mi łatwiej niż inne.

Z uwagi na moje doświadczenie, będzie to, z pewnością, wszystko związane z parentingiem. Jako mama trzech synów jestem na czasie z produktami i usługami dla dzieci, z zagadnieniami wychowawczymi, tematami okołozdrowotnymi (nie tylko "dzieciowymi") i tak dalej.

Chętnie pisuję także na tematy związane z ochroną środowiska, IT, organizacją czasu, a nawet teksty dotyczące projektowania instalacji elektrycznych i sanitarnych. Z językiem angielskim włącznie. 😊

Poniżej znajdują się linki do niektórych moich tekstów. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

kontakt

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem danych osobowych jest Michał Moryc EL-MOR z siedzibą w Warszawie (adres siedziby: ul. Batalionu AK „Włochy” 11/12 02-482 Warszawa), NIP: 844-211-52-99; REGON: 200392525.

Dane będą przetwarzane w celach udzielenia odpowiedzi na zapytanie (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora). Podanie danych jest warunkiem udzielenia odpowiedzi, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane będą przechowywane tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

dotychczasowa współpraca

logo
ep1
logoplej
panaceumlogo
odzlogo
secit
maja1
logo_biomag_vet
ms1
ta_logo
logo_dzidziusiowo
magnetoterapia-biomag_31
lego3
auto4
logo (1)
cropped-K-2
stowarzyszenie-czlowiek-przyroda